درباره ما

دارا بودن سرمایه انسانی غنی ، دانش فنی و تجربه ، درکنار عشق و علاقه به کار و دید بلند به افق های پیش رو ، از مهمترین ارکان شرکت رایکا ماشین پارس می باشد.

شرکت رایکا ماشین پارس با تکیه بر دانش فنی و تجربه چند دهه ای متخصصین خود و همچنین با هدف انتقال دانش برای توسعه صنعت کشور آغاز به فعالیت نمود.
دارا بودن سرمایه انسانی غنی ، دانش فنی و تجربه ، درکنار عشق و علاقه به کار و دید بلند به افق های پیش رو ، از مهمترین ارکان این شرکت است .
ما مفتخر هستیم که به عنوان اولین تولید کننده دستگاه های ریخته گری یاتاقان به روش سانتریفیوژ (گریز از مرکز) و اولین شرکت در زمینه انتقال دانش این نوع صنعت در ایران شناخته می شویم.
سایر محصولات ما شامل انواع یاتاقان های لغزشی و سیل های نشت بند است . کاربرد این قطعات در صنایع مختلف کشور از جمله : صنایع نفت و گاز ، پالایشگاه ها و پتروشیمی ها ، نیروگاه ها ، صنایع سیمان ، صنایع فولاد ، صنایع ریلی ، معادن و … می باشد .

چرا باید شرکت ما را انتخاب کنید

ما در شرکت رایکا ماشین پارس همیشه بر این باوریم که تعهد اصلی ترین دلیل پیشرفت است و همواره تلاش می کنیم که با تعهد به کار و نیاز مشتریان ، در مسیر پیشرفت و ارتقاء خود گام برداریم .
رضایت مشتریان برای ما یک شعار نیست ، یک هدف است که در راستای تحقق این هدف بر آنیم که محصولات خود را با کیفیت بی نظیر ، دقتی بالا و قیمتی رقابتی در زمانی معقول در اختیار مشتریان خود قرار دهیم.

بهترین کیفیت

بهترین کیفیت

تجربه کافی

تجربه کافی

پرسنل حرفه ای

پرسنل حرفه ای

چشم انداز شرکت ما :


– قرار گرفتن در زمره ی بهترین تولید کنندگان قطعات حساس در ایران  و جهان

– ایجاد رضایت خاطر در مشتریان داخلی

– ورود به عرصه ی بین المللی با کشف بازار های جدید

– بی نیاز کردن کشور در حوزه ی قطعات حساس

– توسعه صنعت کشور به وسیله انتقال دانش فنی

شروع مکالمه

یکی از اعضا را انتخاب و در واتساپ گفتگو کنید

جباری

پشتیبانی

جباری